Skip to main content

Rutetider

Fra mars og ut november bringer vi deg trygt til Preikestolen. Bussene går fra morgen til kveld.

Stavanger (flere stopp) - Preikestolen fjellstue
Last ned rutetabeller her:

Rutetabell Pulpit Rock 01.03.2020-28.04.2020
Rutetabell Pulpit Rock 29.04.2020-31.05.2020
Rutetabell Pulpit Rock 01.06.2020-15.09.2020
Rutetabell Pulpit Rock 16.09.2020-20.10.2020
Rutetabell Pulpit Rock 21.10.2020-30.11.2020

Rutetabell Pulpit Rock 17.05.2020

Flybussen, som det kan kjøpes billett til i kombinasjon med Preikestolbussen, har avganger hvert kvarter.

MERK! Det kan forekome endringer i rutetidene til flybussen i tabellene over. Oppdaterte rutetider finner du alltid på www.flybussen.no

Fjordcruise og fottur
I samarbeid med Rødne tilbyr vi kombinasjontur, fjordcruise og fjelltur fra mai til september. 

Les mer om turen og kjøp billett her (rodne.no)

 

Søk reise